Často kladené dotazy

Zde si můžete přečíst odpovědi na dotazy, které vás nejvíce zajímají.

 

Může špatný oděv způsobit dítěti ekzém?

Všechny naše výrovky splňují požadavky hygienických norem na zdravotní nezávadnost. Nicméně pro citlivější pokožky miminek můžete vybírat výrobky z naší BIO kolekce, která je především určena pro děti, které trpí různými kožními problémy.  

Jaká je výplň v kojícím polštáři? 

Na základě našich zkušeností preferujeme polystyrenové perle o průměru cca 1 mm, proto tvoří výplně našich kojících polštářů. Výhodou těchto malých kuliček je především to, že jsou méně hlučné, neslehávají a jsou poddajnější a měkčí než kuličky o průměru 4 mm.

Jaké jsou druky?

Klademe důraz nejen na kvalitu látek, ale veškerých materiálů používaných při výrobě, proto jsou všechny druky niklové s povrchově upraveny tzv. galvanizací, aby byly druky odolnější a trvanlivější.  

Jak se česká výroba projeví na kvalitě?

Oproti zahraniční sériové, nebo-li pásové výrobě, naše švadleny šijí strojově především prvky na oblečení, která jsou náchylná na poškození. Díky strojově zapraveným zipům, dvojitému štepování švů apod. se můžete spolehnout na vyšší trvanlivost a výdrž výrobků.  

Jaké jsou hlavní výhody BIO bavlny?

Je přísně kontrolován celý výrobní proces. Nejen tedy dohled nad pěstováním bavlny, ale celý proces výroby, tedy včetně použití dalších součástí textilu, jako jsou patenty, zipy atd., které nesmí obsahovat chrom či nikl. Při výrobě je zakázáno použití chloru, azobarviv, formaldehydu, antibakteriálních úprav apod. K ochraně rostlin se využívají zásadně jen přírodní metody, proto je tedy ekologická a zdravotně nezávadná. Více se dozvíte v materiálech.

 

Máte jiný dotaz? Zeptejte se


nebude zveřejněno
nebude zveřejněno

Lipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In at enim convallis ligula accumsan ornare. Aenean.