Naše výroba

K dosažení kvalitního výrobku je nezbytně nutné dohlížet na celý proces výroby – sledujeme trendy, vybíráme vhodný materiál a spolupracujeme s dodavateli, se kterými máme dobré zkušenosti.

Česká výroba výrazně podporuje rozvoj české ekonomiky

  • Nákupem výrobků Button Style pomůžete snižovat nezaměstnanost a počet lidí závislých na sociální politice. Zaměstnáváme totiž české švadleny, navíc také švadleny z chráněných dílen, které tak našly pracovní uplatnění.
  • Peníze, které vyděláte, tak zůstanou u českých výrobců a ne u zahraničních investorů. Česká republika je vysoce závislá na průmyslové, řemeslné a potravinářské výrobě.
  • Místní, ale i celorepubliková zaměstnanost podpoří celostátní podnikání.
  • Naše republika disponuje zkušenými pracovníky, na jejichž kvality se dá spolehnout. 

 vyroba

 Návrh

V barevných kolekcích vybíráme veselé optimistické barvy, máme ucelené řady pro holčičky i kluky, ale i kolekce, které můžete vzájemně kombinovat. Dle potřeby vylepšujeme nové návrhy o „vychytávky“, o které si říkáte a jsou užitečné pro vás i vaše nejmenší. 

Výběr materiálu

Všechny naše používané materiály, jako jsou např. organická (BIO) bavlna, 100% bavlna, 100% bambusová viskóza, splňují požadavky hygienických norem na zdravotní nezávadnost pro kojenecké výrobky. Materiál rovněž vybíráme a přizpůsobujeme funkčnímu zaměření výrobku.

Naše bavlněná plátna a pleteniny splňují normy Öko-Tex Standard 100, I. třídy (textilie určené pro děti do 3 let, splňující stanovená kritéria pro vyloučení nebo omezení používání nebezpečných látek při výrobě). Textilie z organické bavlny jsou certifikovány mezinárodním certifikátem GOTS Global Organic Textile Standard, což je nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikace. Zajišťuje ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu.

Šití a testování

Na samotném šití se podílí jednak švadleny naší společnosti, které se starají o finální podobu, ale také švadleny z chráněných dílem. Spolupracujeme také s Neonatologickým oddělením FN Brno, pro které šijeme zavazovací zavinovačky, kojenecké oblečky a vývoj těchto střihů jsme konzultovali přímo s jejich odborníky.