Příběh Button Style

Společnost BUTTON STYLE s.r.o. jsem založila v roce 2005 se zaměřením na šití oblečení a povlečení pro děti. Samotné výrobky byly pro vás  k dispozici již od roku 2008. Jeden z důvodů pro vznik společnosti byla moje nespokojenost s produkty, které se na našem trhu s dětským oblečením a povlečením pro naše nejmenší vyskytovaly.  

2005: Proč jsem se rozhodla šít kvalitní oděvy pro děti?

V době, kdy jsem se rozhodla zaměřit se na výrobu dětského oblečení, jsem se již prodeji těchto produktů věnovala. Bohužel mě ale u dodavatelů zklamala kvalita zpracování a ve druhé řadě i vzhled výrobků. Jistě mi dáte za pravdu, že zajímavé a originální oblečení, do kterých oblékáme naše děti, potěší nejen nás dospělé, ale ovlivňují i náladu dětí. Proto jsem se rozhodla to změnit, založila jsem malou dílnu s jednou švadlenou a začaly jsme šít ložní kolekce. Mým cílem byla vždy kvalita zpracování, proto i dnes, kdy již zaměstnáváme více švadlen, se můžete spolehnout na jejich ruční práci, důraz na detaily a přesnost zpracování oblečení i povlečení.

Proč kvalitní materiály?
Podívejte se, jak kvalitní materiál šetří přírodu i peněženku

2010: První kolekce BIO oblečků  

V době, kdy se mi narodil můj druhý syn, jsem zjistila, že je alergik, proto jsem se začala zajímat také o bezpečné materiály pro tyto děti. Výsledkem mého úsilí je nyní pro vás k dispozici kolekce oblečení pro děti ze 100% BIO bavlny a bambusové viskózy. Tyto kvalitní materiály samozřejmě splňují normu OKO-TEX-STANDARD 100.

2014: profilace společnosti k principům sociálního podnikání

Od tohoto roku zaměstnáváme vyučené švadleny, které jsou sluchově postižené. Zisk společnosti reinvestujeme zpět do firmy a jsme rádi, že díky naší firmě mohou naše šikovné švadlenky naplno uplatnit své vzdělání.

Naše výrobky jsou ušity s láskou a s vědomím poctivě odvedeného řemesla.

Věřím, že oceníte naše úsilí při výrobě a vaše děti se budou těšit z bezpečných materiálů a výrobků, které vznikaly v České republice a ne v prostředí dělníků pracujích v nedůstojných podmínkách v obřích, špatně postavených šicích dílnách.

Ing. Šárka Mertová
majitelka společnosti