Aktuálně

8.3.2018

Kamenná prodejna v IBC zrušena.

Naše produkty můžete stále nakupovat v prodejně PLACE BABY na Čápkově ulici 11 v Brně. Zde je také výdejna našeho e-shopu.

3.11.2017

Textilní adventní kalendáře 2017

Textilní adventní kalendáře pro letošní rok jsou již v prodeji jak na našem e-shopu, tak také v prodejně Button style v IBC Brno, Příkop 4.

2.2.2017

NOVÁ KOLEKCE LOŽNÍHO POVLEČENÍ KAMARÁDI JE V PRODEJI!

Do nového roku s novou kolekcí! Představujeme vám novou kolekci ložního povlečení do postýlek z krásného plátna v jemných pastelových barvách a velice příjemného na omak. Je z dílny belgického designerského výrobce pláten a nám se z něho moc dobře šije. Umírněná barevnost kolekce navozuje příjemnou atmosféru a milá kresba zvířátek povzbudí pozitivní náladu miminka. K dostání na našem e-shopu.

http://www.buttonstyle-eshop.cz/kamaradi/

27.1.2017

Rozšiřujeme kolekci bambusových body!

K bambusové kolekci jsme přidali nová námořnická body ve dvou variantách a také body z bílé bambusové viskózy s elastanem.

Více na http://www.buttonstyle-eshop.cz/bambusove-obleceni-pro-deti/

27.1.2017

Noční kojenecké košilky

Díky podnětům našich zákaznic jsme do výroby zařadili i novorozenecké dlouhé košilky. Praktický kousek pro snadné přebalování právě narozených miminek. Prohlédnou si je můžete v naší kamenné prodejně v IBC Brno. Nakupovat lze on-line na http://www.buttonstyle-eshop.cz/nocni-kojenecke-kosilky/.

9.6.2016

Bambusové oblečení v prodeji

Vaše oblíbené oblečení z bambusové viskózy je opět skladem! Přijďte si omrknout, vyzkoušet, omakat pro svá miminka naše bambusová body do prodejny Button style v areálu IBC, Příkop 4, v přízemí (za prodejnou nábytku NATUZZI).

22.1.2016

Prodej kolekce POHÁDKOVÝ STROM zahájen

Od 20. 1. můžete v našem internetovém obchodě http://www.buttonstyle-eshop.cz/ nakupovat naši novou kolekci, kterou jsme nazvali POHÁDKOVÝ STROM. 

4.11.2015

Končí kolekce Modré prádlo

Tento týden jsme nastřihli poslední metry kolekce Modré prádlo, takže výrobky z této kolekce budou pouze ve zbytkových skladových zásobách našich odběratelů. O obnovení kolekce již neuvažujeme.

25.8.2015

Firemní prodejna Button style s.r.o.

Kvalitu našeho zboží si můžete prohlédnout v naší firemní prodejně v Brně v areálu IBC, Příkop 4.

19.9.2014

Novorozenecká sada oblečení nově v e-shopu!

Novorozenecká sada oblečení nově v e-shopu!

2.6.2014

Výroba "amerických zavinovaček"

K rychlozavinovačkám nám přibyla léty prověřená klasika: výroba "vánočky" nebo nebo tzv. americké zavinovačky. Nenutíme však nikoho kulmovat krajkoví, a protože jsme zastánci hesla: v jednoduchosti je krása, krajkoví jsme prostě zrušili. Co však přetrvalo je základní princip zavinování miminka a pevný úvaz šňůrkami. Většina maminek zná tuto zavinovačku z porodnic, my jsme si ji střihově trochu praktičtěji poupravili.

28.5.2014

Výroba MINIbody!

Dne 26. 5. 2014 jsme předali sponzorský dar neonatalogickému oddělení Fakultní nemocnice Brno. Tento dar v podobě 20 kusů kojeneckých body ve velikostech MINI (40, 44) byl s nadšením přijat a na základě spokojenosti s kvalitou výroby společnosti Button style s.r.o. jsme se domluvili s oddělením neonatalogie FN Brno na spolupráci při vývoji a výrobě kojeneckých MINI body - velikostí pro předčasně narozené děti a děti s nízkou porodní váhou a mírou.